Про бренд MINISO

Природа людського тіла має магічну силу, і ми насолоджуємося всім, що природа дала нам. Під керівництвом природи ми можемо навчитися творити, жити серцем - відчуття життя приносить нам щастя!

Засновник і головний дизайнер MINISO - Міяке Джунья

Мінісо – міжнародна мережа магазинів. Це японський дизайнерський бренд, який зараз уже відомий в Америці, Канаді, Африці, Германії, Австралії, Туреччині, Ізраїлі, та загалом у шістдесяти країнах світу.

Перший магазин в Україні відкрився у вересні 2017 року в Києві. З першого дня стало зрозуміло, що у Мінісо в Україні велике майбутнє.

Бренд Мінісо заснував у 2013 році японський дизайнер Міяке Джунья. У філософії бренду досить багато від східної культури: прагнення до симетрії, врівноваженості, гармонії. Інтер’єр у магазині мінімалістичний, а товари дуже оригінальні.

Наші покупці дізнаються у Мінісо про світові тренди, бо наша мережа підтримує фаст-фешн ініціативи та розширює асортимент щомісяця. Мінісо за форматом нагадує маленький торговий центр, тому що, здається, тут є все: електроніка, косметика, гігієнічні товари, посуд, товари для ванної кімнати, текстиль, спортивні аксесуари, сумки, спідня білизна, іграшки. Найбільше наших покупців зазвичай цікавлять товари, яких вони ще ніколи не бачили. Це можуть бути елементи декору, стильні сумки, косметичні маски або навіть звичайні поглиначі вологи. Вони настільки оригінальні, що здається нібито це не може бути звичайний побутовий предмет.

Крім того, українці звикли до того, що якісна електроніка має коштувати тисячі гривень. І здається, що придбати собі блютус-колонку або віар окуляри можуть лише ті люди, у яких є зайві гроші. В Мінісо можна придбати якісну електроніку за доступною ціною. Наприклад, блютус-колонку за 500 грн, або віар окуляри за 200 грн.

У планах Мінісо – розширювати мережу в Україні, тому чекайте на анонси та приєднуйтеся до нас в Інстаграм та Фейсбук та слідкуйте за новинками.

Вітаємо на сайті «MINISO Україна»!