MINISO розпочинає співпрацю з Marvel Studios та випускає 2000 товарів із супергероями!

ГУАНЧЖОУ, Китай22 березня 2019 р. /PRNewswire/ -- 13 березня у м. Гуанчжоу, Китай, пройшла зустріч під назвою «Зустрічайте героїв», присвячена випуску нової продукції. Всесвітньо відомий бренд MINISO офіційно оголосив про початок співпраці з глобальною топовою компанією Marvel для створення серії товарів, які продаватимуться у більш, ніж 100 країнах.

На зустрічі, присвяченій новим товарам MINISO x MARVEL, була виділена спеціальна виставкова зона, на якій було представлено 2000 позицій з улюбленими персонажами: Людиною-павуком, Капітаном Америкою, Залізною людиною, Халком, Капітаном Марвелом, Тором та Чорною вдовою. 

Власники авторських прав Marvel надали MINISO дозвіл на продаж серійної продукції у 123 країнах на 5 континентах. Ліцензійні продукти будуть представлені у 13 категоріях, що є для Marvel безпрецедентним випадком.   

За словами пана Є Гофу, глобального співзасновника та СЕО MINISO, Marvel є світовою топовою компанією з величезним впливом та масштабом. Також він відзначив, що любить фільми Marvel та бачив майже всі з них. Пан Є Гофу вважає, що якісні товари повинні випускатися на глобальному рівні, а не лише для невеликої кількості споживачів. Саме тому MINISO буде співпрацювати з Marvel так само, як і з Hello Kitty (Sanrio), Adventure Time, We Bare Bears (Cartoon Network), Pink Panther (Metro Goldwyn Mayer), Pantone та Sesame Street. MINISO і надалі дотримуватиметься принципу високої якості та доступної ціни, при цьому створюючи ліцензійні серійні продукти для фанів Marvel по всьому світу.

Ада Ду, Виконавчий віце-президент Товарного центру MINISO, розповіла, що для Marvel існують три ключові фактори, що визначають співпрацю з MINISO: 1) роздрібна мережа, розповсюджена по всьому світу; 2) принцип високої якості та доступної ціни; 3) стандарт дизайну товарів та контроль якості. У межах подальшої співпраці Marvel зможе завоювати більшу популярність серед покупців-жінок, а MINISO зможе привернути до себе більше покупців-чоловіків, водночас створюючи нові серії товарів.

Серійні продукти, створені MINISO у співпраці з Marvel, не лише мають чудовий дизайн та якість, але й дуже конкурентну ціну. Наприклад, дизайнерська чашка коштує в середньому 200-300 грн, тоді як чашка MINISO з супергероєм Marvel коштуватиме 99-149 грн, і тому вигідно відрізнятиметься оригінальністю та ціною.

Що стосується MINISO, продукти з вигідною ціною завжди є потужним підґрунтям для розвитку на глобальному ринку. Керуючись такою концепцією, компанія за 5 років розгорнулася на роздрібних ринках більше ніж 80 країн. Згідно з офіційними даними MINISO, на сьогоднішній день у світі існує більше 3500 магазинів бренду, а об’єм продажів у 2018 році склав 2,5 мільярдів доларів.

З однієї сторони, постійно співпрацюючи з відомими брендами, MINISO користується перевагами впливу, який мають ці бренди. З іншої сторони, компанії-партнери також отримують змогу підвищити рівень впізнавання власного бренду та посилити репутацію, а також випробувати унікальну «модель MINISO» на ринку господарчих товарів.  

Вітаємо на сайті «MINISO Україна»!