Найпопулярніша серія корейської косметики MINISO масово розкуповується з магазинів

Лінійка корейських продуктів для очищення шкіри розлітається, щойно з’являється на полицях магазинів MINISO. Ці товари так полюбилися нашим покупцям не лише через привабливу ціну, але й завдяки неймовірній якості.

Згідно з результатами останнього звіту гонконгської ради споживачів, пінка для очищення шкіри від MINISO посіла 7 місце з 60 протестованих продуктів, серед яких були товари таких відомих міжнародних брендів, як SK-II, LOREAL PARIS, Watsons, Garnier та інші. Випробування показали, що пінка MINISO не містить сполучення метилізотіазолінону (MIT) та метилхлорізотіазолінону (CMIT), вільного формальдегіду, саліцилової кислоти та ізопропілового спирту. За цим показником оцінка була 5 з 5, як і загальний рейтинг. Оцінка продуктів MINISO була такою ж, як і оцінка найдорожчого бренду (60-кратна різниця в ціні), а це означає, що наша рисова пінка для очищення шкіри має найбільш вигідну ціну з усіх представлених товарів.     

Лінійки наших косметичних продуктів виготовляються у Кореї, і покупці можуть легко впізнати їх за позначкою “Made in Korea” на упаковці. MINISO контролює якість товарів, шукаючи найкращі ідеї з усього світу та ретельно обираючи постачальників. Саме це дозволяє нашим покупцям отримувати товари найвищої якості за найбільш вигідною ціною. Тож поспішайте!

 

Вітаємо на сайті «MINISO Україна»!