Психологи стверджують, що зріз помади вказує на характер її власниці, перевіримо?

Ця серія помад має назву Queen collection і ми переконані, що недарма.
Кольори, що закохують, легка текстура, що зволожує вуста та форма для зручного нанесення.

Психологи стверджують, що зріз помади вказує на характер її власниці, перевіримо? 

1. Якщо зріз помади після використання практично не змінюється, кажуть, що жінка відрізняється фантазією і підприємницькими здібностями. Власниця такої помади часто запізнюється, постійно щось робить, створює, поспішає, надихається і надихає.
2. Закруглений з усіх боків кінчик помади вказує на урівноважений характер. Жінка приваблива, відкрита, пунктуальна, на неї можна розраховувати у будь-якій ситуації. Її основна риса - хазяйновитість, а за всі свої успіхи вона зобов'язана працьовитості.
3. Помада з рівним плоским верхом видає оптимістку зі спокійним і розважливим характером, яка вміє зберігати свої і чужі секрети. Така жінка не дає оточуючим нудьгувати. До її недоліків можна віднести прямолінійність, надмірну чесність.
4. Гострий з усіх боків зріз, що нагадує олівець, розповість про впевнену та сильну натуру. Така жінка має власну думку, завжди знає, чого хоче і чого їй бракує та заради своєї сім'ї вона готова на відчайдушні вчинки.
5. Невизначені форми помади характеризують шалену натуру. Таким жінкам дуже подобаються красиві речі, вони обожнюють романтику, часом вразливі, сентиментальні та мінливі.
6. Загострений з одного боку зріз вказує на організовану і практичну натуру. Така жінка підтримує порядок у всьому, завжди планує свій день. Якщо що щось іде не за планом, вона сильно засмутиться. Сюрпризи і несподіванки не любить.


Вітаємо на сайті «MINISO Україна»!